10 بازار مبل برتر تهران (بخش اول)

10 بازار مبل برتر تهران (بخش اول) | نمامبل بلاگ

امروز توی این مقاله قصد دارم ، چند تا بهترین و معروف ترین بازار مبل های تهران را به شما معرفی کنم،کمکم به عید نوروز نزدیک میشیم و خیلی از ما به فکر تعویض بعضی از وسایل های خانه مخصوصا صنایع چوبی میفتیم ،پس اگر قصد خرید حضوری مبل را دارید این  مقاله را مطالعه کنید که قرار است چند نمونه از این بازار مبل ها را به شما معرفی کنیم.البته این مورد هم حائز اهمیت است که اگر قصد خرید غیر حضوری مبل ،یا خرید غیر حضوری سرویس خواب را در نظر دارید میتوانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی نمامبل از محصولاتی همچون مبل راحتی ، سرویس خواب و... حتی خرید مبل راحتی ارزان که امروزه اکثر خریداران به دنبال آن هستند دیدن کنید و مثلا قیمت مبل راحتی ارزان را پیدا کنید.

بازار مبل یافت آباد

یازار مبل یافت آبد یکی از وسیع ترین بازار مبل های تهران و حتی ایران میباشد.اندازه این بازار مبل حدفاصل چهار راه یافت آباد تا امامزاده حسن ، و تمامی فرعی و اصلی های خیابان را در برمیگیرد، در این بازار مبل بیش از 8000 هزار فروشگاه وجود دارد که هر خریداری میتواند ،در این بازار طبق سلیقه خود محصول خود را انتخاب کند. این بازار مبل دارای دسته دسته فروشنده است : دسته اول فروشگاه هایی هستند که در پاساژ های لوکس هستند که همنطور که میدونید ،کالاهای لوکس گران قیمت هستند ، دسته دوم  پاساژ های معمولی هستند که در حد و اندازه های پاساژ های لوکس نیستند  ولی برای خرید مبل یا سرویس خواب عروس یا حتی خرید جهزیه میتوانید مراجعه کنید و دسته آخر فروشگاه های کنار خیابان هستند که اختصاصی  هستند. برای اطلاع بیشتر در این قسمت چند نمونه از پاساژ های بازار مبل یافت آباد را معرفی میکنم :

بازار مبل ایران شماره یک / بازار مبل ایران شماره دو / بازار مبل ایران شماره سه / پاساژ مبل خلیج فارس / بازار مبل نگارستان / بازار مبل کوروش / بازار مبل پاسارگاد / بازار مبل کاسپین بازار مبل پایتخت / بازار مبل برنا 

بازار مبل چهاردانگه

بازار مبل چهاردانگه یک شهرک صنعتی می باشد ، و برای  انتقال و ساماندهی مشاغل آلاینده شهر تهران طبق دستور شرکت ساماندهی آلاینده تهران انجام شده استت.این شهرک بالغ بر 240 هکتار و 3500 صنف تولیدی و3000 واحد تجاری میباشد اگرچه تمامی این غرفه ها بازار مبل محسوب نمیشوند ولی بخش عظیمی از شهرک صنعتی چهاردانگه ،در صنایع چوبی فعالیت دارند،به همین دلیل است که شهرک صنعتی چهاردانگه را به بازار مبل چهاردانگه میشناسند.شهرک صنعتی چهاردانگه در شهرستان اسلامشهر استان تهران قرار دارد. چهاردانگه در جنوب غرب تهران قرار دارد و حالا یکی از مشهور ترین بازار های مبل ایران را به خود اختصاص داده است.

بازار مبل ایران

بازار مبل ایران یکی از بازار های مبل های مهم تهران سات که در سه ساختمان جداگانه شماره یک و دو و سه و یکی از بزرگترین و. مهم ترین بازار هایی هستند که در حوزه مبلمان فعالیت دارد. و در این بخش فقط درمورد بازار مبل ایران شماره یک صحبت خواهیم کرد.

بازار مبل ایران شماره یک که صاحب آن آقای علی انصاری میباشد یکی از بزرگترین مراکز خرید تجاری در خاور میانه است.که دارای 6 طبقه و13 ورودی و سه طبقه پارکینگ است . در این بازار مبلمان و سرویس خواب تنوع بالایی دارد و اصولا و طبق معمول هر کدام از مغازه ها در پاساژ روی یکی از انواع مبلمان کار میکنند.مثلا بعضی ها فقط روی مبل راحتی و انواع آن: مبل چستر و مبل ال فعالیت دارند و بعضی از غرفه ها هم تخصصی روی مبل سلطنتی و مبل استیل فعالیت میکنند.

بازار مبل امام رضا

خرید مبل یا انواع مبلمان یکی از دغدغه های اصلی خانواده ها است ولی اینجا میگیم که اگر مدل .و سبک کار خودتو انتخاب کرده باشی کار راحتی هستش و کار زیاد سختی نیست.یعنی شما باید سبک دکوراسیون خود را بشناسید تا بتونید انتخاب درستی را داشته باشید. برای خرید حضوری مبل حتما باید با بازار های مبل آشنایی داشته باشید که ما در اینجا بخش بازار مبل امام رضا واقع در جاده ساوه _ شهرستان بهارستان _ شهرک قلعه میر  را به شما معرفی میکنیم که بیش از یک دهه از افتتاح این مجموعه میگذرد و با بیش از هزاران مغازه در خیابان های اصلی و فرعی با تنوع بالای محصولات آماده فروش محصولات خود به مشتریان عزیز میباشند.

بازار مبل خاوران

بازار مبل خاوران یکی از بازار مبل های تهران است.این بازار مبل ها به دلیل موقعیتشان و توجه به صادرات و تامین تولید داخلی خیلی مورد توجه قرار گرفته اند.این بازار در سال 1392 افتتاح شد ،تا قبل از افتتاح این بازار تولیدی های مبل و فروشگاه های لوازم وجود اشتند ولی ونق آنچنانی در کار و کاسبی خود نداشته اند ولی بعد از افتتاح این بازار ،کسب و کار هایشان رونق به سزایی در زمینه فروش داشتند.بازار مبل خاوران در جاده خاوران قرار دارد و مساحت بزرگی را دارد و انواع مبل در این بازار مبل وجود دارد ،تنوع محصولات به قدری بالاست که هیچ مشتری دست خالی از این بازار خارج نخوااهد شد.

منبع: نمامبل بلاگ

۵ / ۵.۰ (از مجموع ۲ رای)
برچسب‌ها :
دیدگاه شما
user